Uczennice kl. 8a w WTZ

UCZENNICE KLASY 8 PROMUJĄ DBANIE O ZDROWIE PSYCHICZNE

9 maja 2024r. uczennice klasy VIIIa Alicja Główczewska i Natalia Piotrzkowska wraz z panią psycholog odwiedziły Warsztat Terapii Zajęciowej w Czersku. Uczennice zaprezentowały samodzielnie wykonaną prezentację multimedialną na temat zdrowia psychicznego. Alicja i Natalia szczególną uwagę poświęciły na przedstawienie praktycznych wskazówek, czego unikać, a co wzmacniać i rozwijać, aby wspierać swoje zdrowie psychiczne. Podopieczni placówki chętnie włączyli się do dyskusji dzieląc się własnymi spostrzeżeniami i doświadczeniami.

Kolejnym punktem spotkania było wspólne wykonanie plakatów tematycznych. Na zakończenie nasze uczennice wraz z uczestnikami WTZ wzięły udział w zajęciach muzykorelaksacyjnych. 

Uczestnikom i pracownikom WTZ serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie, efektywnie spędzony czas oraz smaczny poczęstunek.

Laura Breszka

Uczennice kl. 8a w WTZ - 9.05.2024

Ułatwienia dostępu