W wielkanocnej wiosce

SZKOLNA WYCIECZKA DO WIELKANOCNEJ WIOSKI

21 kwietnia br. uczniowie klas IVb oraz IVc wybrali się wraz z wychowawczyniami do wielkanocnej wioski zająca, która mieściła się w Żukowie. Tego dnia nie zabrakło wrażeń oraz licznych atrakcji. Uczniowie poszukiwali gigantycznego jajka niespodzianki, pod okiem kreatywnej animatorki wykonywali cudowne koszyczki, angażowali się w pieczenie smacznych babeczek. Zdecydowanie najwięcej emocji wywołały wiosenne zawody: wyścigi w butach klauna, skoki w workach czy bieg pisanki. Wyjazd był świetną okazją do obcowania z naturą – karmiliśmy daniele, głaskaliśmy króliki, a przede wszystkim mogliśmy zaczerpnąć świeżego powietrza z dala od miejskiego zgiełku. Niżej znajduje się fotorelacja z tego wydarzenia.

Martyna Kunda
Beata Drewczynska

Klasa 4b i 4c w wielkanocnej wiosce - 21.04.2022

Ułatwienia dostępu