Wojewódzki Konkurs „Chotomska dzieciom”

Czytanie to tylko same korzyści. Książki relaksują, poszerzają wiedzę, dają poczucie dobrze wykorzystanego i mile spędzonego czasu, rozwijają wyobraźnię, pozwalają przeżyć z bohaterami wspaniałe przygody. Pozytywnych czynników obcowania z książką jest cała masa, a każda forma zachęty do jej przeczytania jest bezcenna. Na lekcjach plastyki uczniowie kl. 3a tworzyli ilustracje inspirowane przeczytanymi wierszami Wandy Chotomskiej, które wcześniej przeczytali na zajęciach w szkole czy w domu. Spośród klasowych prac plastycznych komisja wybrała 3 prace: Oskara Niemojewskiego, Marii Nadolskiej, Zuzanny Weltrowskiej, które przekazała na Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Chotomska Dzieciom”, zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 48 w Gdańsku. Wśród nagrodzonych, najlepszych prac konkursowych znalazła się praca naszego ucznia.

Dyplom Laureata oraz nagrodę pieniężną otrzymał Oskar Niemojewski z kl. 3a👏                                  

Gratulujemy!

Celina Kliczkowska

Wojewódzki Konkurs „Chotomska dzieciom” - 22.04.2024

Ułatwienia dostępu