Świetliczaki na scenie

Świetlica szkolna to wyjątkowe miejsce, w którym dzieci oczekując na lekcje, rodziców bądź odjazdy autobusem nie tylko odpoczywają, ale również rozwijają swoje uzdolnienia i zainteresowania zarówno intelektualne jak i artystyczne.

W tym roku szkolnym świetlica czerskiej Jedynki przygotowała przedstawienie słowno-muzyczne „EKO-świetlica w wierszach i piosenkach”, którego głównym przesłaniem są słowa: „Mamy tylko jedną planetę Ziemię, a jej przeszłość zależy od każdego z nas.”

17 kwietnia 2024 r. uczniowie zaprezentowali się na Międzyszkolnym Przeglądzie Form Teatralnych „Świat przyrody, świat przygody”, zorganizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych w Czersku, zdobywając I miejsce w kategorii wokalnej. 

23 kwietnia w ramach obchodów Dnia Ziemi wystąpili przed naszą szkolną publicznością, dyrekcją szkoły, klasami 1-3 oraz ich opiekunami. Tego dnia swoją obecnością zaszczycił nas wyjątkowy gość, pan Elidiusz Osowicki, pracownik Nadleśnictwa Czersk, któremu serdecznie dziękujemy za przybycie i podzielenie się swoją pasją, jaką jest miłość do lasu i przyrody.

Zapraszamy na film prezentujący artystów z naszej szkolnej świetlicy 🙂

Ułatwienia dostępu