Lego i zestawy elektroniki

Konstruowanie przez uczniów klas 8 klockami Lego Education BricQ, które zostały zakupione w ramach projektu Laboratoria Przyszłości to nie tylko zabawa, ale także cenna forma nauki i rozwoju. Te specjalnie zaprojektowane zestawy klocków rozwijają umiejętności logicznego myślenia, kreatywności i rozwiązywania problemów. Uczniowie mają okazję eksperymentować, projektować i budować modele, co rozwija ich umiejętności techniczne i inżynieryjne. Praca z klockami Lego BricQ wspiera również naukę STEM, integrując naukę, technologię, inżynierię i matematykę w praktyczny sposób. To interaktywne podejście do nauki zachęca uczniów do twórczego myślenia i zdobywania nowych umiejętności. Zestawy Lego Education BricQ to innowacyjne narzędzia edukacyjne, które inspirują uczniów do odkrywania, tworzenia i rozwijania się w fascynującym świecie nauki i technologii.

Oprócz Lego uczniowie pracowali z zestawem “Sekrety elektroniki”. To fascynujące doświadczenie, które wprowadza ich w świat elektroniki i technologii. Ten innowacyjny zestaw umożliwia uczniom eksplorowanie podstawowych pojęć elektronicznych poprzez praktyczne ćwiczenia. Uczniowie mają możliwość budowania prostych obwodów, układów świetlnych i innych elektronicznych modeli. Praca z zestawem “Sekrety elektroniki” rozwija umiejętności logicznego myślenia, kreatywności i rozwiązywania problemów, jednocześnie rozbudzając zainteresowanie nauką STEM. To interaktywne podejście do nauki inspiruje uczniów i umożliwia im zdobycie praktycznej wiedzy z dziedziny elektroniki.

Nauka z klockami Lego BricQ i zestawami do elektroniki - czerwiec 2023

Ułatwienia dostępu