Festyn Rodzinny

7 czerwca  po raz pierwszy odbył się Festyn Rodzinny dla zerówek pod hasłem”3 godziny dla rodziny”. Celem festynu było stworzenie okazji do wspólnego spędzania czasu rodziców z dziećmi na terenie szkoły oraz integrowanie środowiska przedszkolnego i rodzinnego.

Spotkanie rozpoczęło się przemówieniem organizatorek oraz Pani Wicedyrektor Danuty Szlachcikowskiej. Później był występ artystyczny Szkolnego Koła Regionalnego promującego język kaszubski.

Następnie rozpoczęła się zabawa. Każdy uczestnik pikniku znalazł coś ciekawego dla siebie i miło spędził czas z rodziną. Stoisk było co niemiara: zabawy z animatorem, gry wieloformatowe, malowanie twarzy, tatuaże, malowanie na folii i kolorowanki w formacie XXL, kącik sensoryczny, fotobudka, słodki stół. Ponadto dużą atrakcją dla dzieci było puszczanie baniek mydlanych. Każde dziecko otrzymało medal oraz upominek na pamiątkę tego wyjątkowego dnia.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom oraz Stowarzyszeniu Przyjaciół Jedynki, bez których ten dzień nie mógłby się odbyć.

I Festyn Rodzinny przebiegał w atmosferze radości, swobody i dobrej zabawy. Cieszymy się, że mogliśmy  spędzić wspólnie czas, bawiąc się i ciesząc beztroską chwili.

Ułatwienia dostępu