Dzień Dziecka – 1c i 1d

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy Ic i Id wybrali się na piknik nad jezioro Ostrowite. Przed wyjazdem skorzystali jeszcze z dmuchanych zjeżdżalni na terenie szkoły. Następnie udali się do autokaru i pojechali nad jezioro. Był to wspaniały pomysł i aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu. W czasie pobytu dzieci miały możliwość pełnego wypoczynku, zabawy i poznania otaczającej przyrody. Zorganizowano zawody sportowe w których wykazali się dużym zaangażowaniem i sprawnością fizyczną. Integrowali się przy wspólnych zabawach przy użyciu różnych sprzętów sportowych. Spędzili czas na placu zabaw. Następnie wybraliśmy się na spacer po lesie obok jeziora w celu zaobserwowania otaczającej natury. Wykonano mnóstwo pamiątkowych zdjęć i filmów. Na zakończenie uczniowie odpoczywali i bawili się na plaży. Dzieci wróciły z uśmiechem szczęśliwi do szkoły. Dzięki pięknej pogodzie poczuły klimat nadchodzących wakacji i ciężko było im rozstać się z miejscem pobytu. Z pewnością tegoroczny Dzień Dziecka zapisze się na długo w naszej pamięci.

Wychowawczynie:
Ic – K. Linda
Id – M. Łobocka
wraz z opiekunkami (K. Lewandowska-Gilla i p. Joanna Łobocka).

Dzień Dziecka - kl. 1c i 1d - 1.06.2023

Ułatwienia dostępu