Obóz żeglarski kl. 5a

W dniach od 15 do18 maja 2023 roku odbył się pierwszy w tym sezonie obóz żeglarski w Ośrodku Wypoczynkowym Largo w Borsku. Uczniowie klasy 5a pod czujnym okiem nauczycieli żeglarstwa i wychowawczyni aktywnie spędzali czas i szlifowali umiejętności żeglowania. W użyciu były różne jednostki pływające takie jak kajaki, rowery wodne oraz większe i mniejsze żaglówki. Niektórzy pływali również wpław 😉 Wszyscy doskonalili wiązanie węzłów żeglarskich. Choć początkowo pogoda nas nie rozpieszczała, to nikt się nie zniechęcił i wszystkim dopisywały humory. Dobre jedzenie, wyśmienite towarzystwo oraz słońce, które z czasem wyszło zza chmur, sprawiły, że będziemy miło wspominać ten czas i niecierpliwie czekać na kolejny obóz.

Obóz żeglarski klasy 5a - 15-19.05.2023

Ułatwienia dostępu