Europa i ja – zad. 8

„Europa i ja” – ostatnie zadanie

W każdym kraju na całym świecie mieszkają dzieci. Uwielbiają się one bawić w różne zabawy. Tym ostatnim zadaniem zakończyliśmy Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Europa i ja”. Głównym celem projektu było przybliżenie dzieciom w wieku przedszkolnym oraz uczniom klas 1-3 wiedzy na temat krajów znajdujących się w Europie. Poprzez udział w przedsięwzięciu uczestnicy zdobyli nowe doświadczenia, rozwinęli zainteresowania dotyczące Europy, wypromowali swoją placówkę oraz nawiązali współpracę z innymi szkołami. Zadania dotyczące kraju, który wybraliśmy realizowaliśmy przez cały rok. Do projektu przystąpiło 165 dzieci oraz 9 nauczycieli.

0d – pani Maria Łangowska, Francja

1a – pani Lidia Pozorska, Włochy

1c – pani Kamila Linda, pani Kamila Lewandowska–Gila, Szwecja

1d – pani Monika Łobocka, Chorwacja

3a – pani Celina Kliczkowska, Wielka Brytania

3b – pani Wioleta Pora, Holandia

3d – pani Ewa Bonkowska, Hiszpania

świetlica szkolna – pani Karolina Makowska, Dania

Katarzyna Chmielewska – koordynator

Projekt "Europa i ja" zadanie 8 - maj 2023

Ułatwienia dostępu