Dzień Babci i Dziadka w 0b i 0d

Oddział 0b oraz 0d świętowały uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Na uroczystości przybyli, bardzo licznie, dziadkowie przedszkolaków. Na początku przypomniano jak ważną rolę w życiu każdego dziecka pełnią dziadkowie.
Ukochanym Babciom i Dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Następnie złożono życzenia dużo zdrowia oraz tego aby wnuczęta dostarczały powodów do dumy i radosnego uśmiechu.

Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny, składający się z wierszy, piosenek oraz tańca. Swoim najbliższym dzieci  wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu wspólnie ze swoimi paniami.

Dzień Babci i Dziadka w 0b i 0d - 25.01.2024

Ułatwienia dostępu