Święto Pluszowego Misia

Miś na smutki i radości,
Miś, gdy coś Cię bardzo złości,
Miś, gdy czasem jest Ci źle,
Miś, gdy gorzej czujesz się.

W piątek, 24 listopada w naszej szkole panowała radosna atmosfera. Dzieci przedszkolne i klas 1-3 włączyły się w obchody Święta Pluszowego Misia. W szkole pojawiła się ogromna ilość uroczych, pluszowych misiów oraz innych pluszaków, przytulanek. W czasie przerw na holach było gwarno, przytulnie i miło. Pluszowe misie towarzyszyły podczas zabawy, ale także podczas nauki, siedząc na krzesełkach, ławeczkach, parapetach czy też podłodze. Niektóre dzieci z emocjami relacjonowały, jak pozyskiwały misie, a czasem nawet dzieliły się z rodzeństwem. Każdy chciał przynieść jak najwięcej i przyczynić się do zwycięstwa swojej klasy, w ogłoszonym wcześniej konkursie na „Największą ilość pluszowych misiów”.

Po przeliczeniu, wyłącznie pluszowych misiów, wyłoniono zwycięzców na każdym poziomie:

  • kategoria grupy przedszkolne – grupa 0d
  • kategoria klasy 1 – klasa 1d
  • kategoria klasy 2 – klasa 2b
  • kategoria klasy 3 – klasa 3a

Gratulujemy! Dla zwycięskich klas i oddziału przedszkolnego przygotowano dyplomy i słodkie upominki.

Dziękujemy za wspólne świętowanie i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym.

E. Bonkowska, W. Chuda, K. Zatorska

Święto Pluszowego Misia - 24.11.2023

Ułatwienia dostępu