Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca Pierwszy Dzień Wiosny i Dzień Kolorowej Skarpetki

Już kolejny rok w naszej szkole 21 marca obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny i Dzień Kolorowej Skarpetki. W związku z tym chętni uczniowie szkoły mogli założyć ubrania w kolorze zielonym i kolorowe skarpetki nie do pary solidaryzując się z osobami chorymi na Zespół Downa. A czy wiecie jakie jeszcze święta obchodzimy 21 marca? Jeśli nie to przeczytajcie do końca….

21 marca to także Światowy Dzień Pracy Socjalnej, Dzień Wagarowicza, Światowy Dzień Lasu, Światowy Dzień Zespołu Downa, Międzynarodowy Dzień Poezji, Światowy Dzień Walki z Dyskryminacją Rasową, Światowy Dzień Lalkarstwa, Dzień Wierzby oraz Dzień Geodety.

Dodatkowo na holu na parterze pojawiła się dekoracja z kolorowych skarpetek. Dziękujemy klasom 0-3 za włączenie się w akcję i przeprowadzenie z uczniami zajęć na temat osób z Zespołem Downa.

Samorząd Uczniowski

Szkolne Koło Polskiego Czerwonego Krzyża

Pierwszy Dzień Wiosny i Kolorowej Skarpetki - 21.03.2023

Ułatwienia dostępu