Sukces Kingi

Sukces uczennicy ze Szkoły Podstawowej nr 1 na Powiatowym Przeglądzie Piosenki

21 marca odbył się XXII Powiatowy Przegląd Piosenki „Na powitanie wiosny”, którego organizatorem było Centrum Kultury w Brusach. Rywalizacja konkursowa przebiegała w 4 kategoriach wiekowych z uwzględnieniem podziału na solistów i zespoły. Uczestnicy wykonywali utwory o tematyce wiosennej, przyrodniczej lub turystycznej. Naszą szkołę reprezentowali soliści z kategorii wiekowej  – kl. I – III: Kinga Banach, Ksawery Konefka  oraz solistki i duet z kategorii wiekowej kl. IV – VI: Julia Jaźwińska , Anastazja Smaglińska, w duecie- Karolina Schmidt, Wiktoria Ossowska.

 Uczniów kl. III przygotowała do konkursu p. Celina Kliczkowska, a uczennice z klas starszych przygotował p. Piotr Gliszczyński.

I miejsce w kategorii kl. I – III zajęła Kinga Banach z kl. III a.

Kinga zaśpiewała utwór „Wstawaj, to już wiosna!”. Swoim wykonaniem zachwyciła jury i wszystkich uczestników konkursu.

Gratulujemy młodym wokalistom i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

Celina Kliczkowska

Piotr Gliszczyński

XXII Powiatowy Przegląd Piosenki, Brusy - 21.03.2023

Ułatwienia dostępu