Wielkanocny Tydzień Kreatywności i Wielkanocna Wystawa

Już tradycyjnie w naszej szkole, w okresie poprzedzającym Wielkanoc, grupy przedszkolne i klasy 1-3 zostały zaproszone do udziału w Wielkanocnym Tygodniu Kreatywności.

Dzieci pod opieką swoich nauczycielek z ogromnym zaangażowaniem stworzyły przepiękne ozdoby świąteczne. Stosując różnorodne techniki wykonały pomysłowo wielkanocne jajka, zajączki, kurczaczki, koszyczki i inne ozdoby. Dziecięca twórczość została zaprezentowana na Wielkanocnej Wystawie. W miejscu ogólnie dostępnym wszyscy mogli podziwiać kolorowe i kreatywnie wykonane prace, które przyciągały wzrok, a także wzbudzały podziw.

Dziękujemy serdecznie dzieciom i nauczycielkom za aktywny udział w kolejnej edycji Wielkanocnego Tygodnia Kreatywności. Dziękujemy także za prezentację prac na Wielkanocnej Wystawie, która wprowadziła w szkole świąteczny nastrój. Twórczość małych artystów można zobaczyć również na fotorelacji. Dla uczestników przygotowano pamiątkowe dyplomy.

Mamy nadzieję, że przeprowadzone przedsięwzięcie, w którym uczestniczyły wszystkie grupy 0 i klasy 1-3, przyczyni się do większego kultywowania tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Wielkanocnymi.

Organizatorki
E. Bonkowska, M. Łobocka, K. Makowska

Wielkanocny Tydzień Kreatywności i Wielkanocna Wystawa - 18-22.03.2024

Ułatwienia dostępu