Kolorowy tydzień w zerówkach

W oddziałach zerowych od dnia 15 do 19 kwietnia  trwała akcja KOLOROWY TYDZIEŃ. Wesoło, twórczo, zdrowo, ale przede wszystkim kolorowo było w każdej grupie. W ramach “Kolorowego tygodnia” inspiracją do zabaw i zajęć z dziećmi były kolory. W poniedziałek – kolor biały, we wtorek – kolor zielony, w środę – kolor żółty i pomarańczowy, w czwartek – kolor czerwony i fioletowy, a w piątek kolor niebieski.

Barwne i twórcze inspiracje towarzyszyły nam każdego dnia. Były to ciekawe zajęcia i udane dni. Zabawy z kolorami wywołały wiele radości i uśmiechu. Zaangażowane były dzieci, nauczyciele, ale najbardziej rodzice, którzy zadbali o to, aby dzieci ubrane było zgodnie z obowiązującym kolorem – dziękujemy!

Kolorowy tydzień w zerówkach - 15-19.04.2024

Ułatwienia dostępu