Szkolny Dzień Zdrowia

 „Żyj zdrowo, radośnie i sportowo” to hasło tegorocznego Szkolnego Dnia Zdrowia, który obchodziliśmy 27 kwietnia. Uczniowie klas V wraz  z nauczycielami, Panią Dyrektor oraz Panią Pielęgniarką radośnie i sportowo brały udział w różnego rodzaju zadaniach związanych ze zdrowiem. Z zapałem rywalizowały i angażowały się w każdą konkurencję. Uczniowie poszerzyli swoją wiedzę związaną ze zdrowiem, jak i mogli wykazać się zasobem informacji chociażby w krzyżówce, zagadkach czy też tworzeniu własnej piramidy zdrowego żywienia i stylu życia. Ważnym punktem obchodów były podziękowania i życzenia dla naszej Pani Pielęgniarki, która na co dzień pomaga nam utrzymać dobre zdrowie. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał zdrowy soczek.

Katarzyna Grad-Kuklińska
Agnieszka Wiencelewska

Szkolny Dzień Zdrowia - 27.04.2023

Ułatwienia dostępu