Sukces Nadii z 3b

20 maja br. w Szkole Podstawowej nr 82 im. prof. Jana Czochralskiego w Gdańsku odbyło się wręczenie nagród laureatom VI Edycji Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „POMORSKIE – FAJNA PRZYGODA”. Celem konkursu było upowszechnianie wiedzy oraz budzenie zainteresowań kulturą własnego regionu. Promocja województwa pomorskiego jako miejsca atrakcyjnego turystycznie, w którym można przeżyć ciekawe przygody i miło spędzić czas. Zadaniem uczestników było zrobienie fotografii na temat „Pomorskie – fajna przygoda”.

Uczennica naszej szkoły Nadia Urbańska z klasy 3b uzyskała wysokie III miejsce. Nagrody i gratulacje uczestnikom biorących udział w konkursie wręczyli i złożyli organizatorzy oraz pan Aleksander Jankowski Wicewojewoda Pomorski. Cieszymy się osiągnięciem Nadii i życzymy dalszych sukcesów.

wychowawca: E. Rutkowska

zdjęcia: rodzice uczennicy

Sukces Nadii z 3b - 20.05.2022

Ułatwienia dostępu