Sukces w “Dwa ognie”

SUKCES W POWIATOWYCH IGRZYSKACH DZIECI W DWA OGNIE USPORTOWIONE DZIEWCZĄT

Czwartoklasistki na powiat pojechały i do województwa się dostały !!!

28 marca 2022r ( poniedziałek) dziewczęta z klas IV  wraz ze swym trenerem panem  Filipem Pruszakiem pojechały  na zawody powiatowe do  Chojnic . W turnieju wzięły udział 4 drużyny z naszego powiatu. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Dziewczęta dominowały podczas całego turnieju i pewnie ograły rywalki z Chojnic, Czyczkowy  i Charzykowy.  Zmagania tych najmłodszych adeptów sportu były bardzo emocjonujące i przysporzyły licznych emocji oraz wrażeń swojemu trenerowi . Ale liczyła się dobra zabawa i propagowanie sportu wśród najmłodszych.

Dziewczęta z naszej „Jedynki”  w składzie :

Andrearczyk Blanka 4a
Borowska Lena 4a
Kliczkowska Malwina 4c
Laskowska Paulina 4d
Lewandowska Blanka 4a
Mientka Michalina 4a
Pruska Agata 4a
Rzechtalska Kinga 4d
Sabiniarz Nadia 4c
Osowska Zuzanna 4d

 zajęły I miejsce i awansowały do półfinału wojewódzkiego.

 TRZYMAJCIE KCIUKI ZA NASZE DZIEWCZĘTA W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM.

 Filip Pruszak – nauczyciel wf

Powiatowe Igrzyska w dwa ognie usportowione - 28.03.2022

Ułatwienia dostępu