Konkurs “LITTLE LINGUIST”

Podsumowanie wyników I GMINNEGO KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „LITTLE LINGUIST” 

28 marca br. odbył się I GMINNY  KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „LITTLE LINGUIST”. Do konkursu przystąpiło łącznie 12 uczniów z czterech szkół z naszej gminy. Uczestnicy konkursu wykazali się wysoką znajomością języka angielskiego. Walka była naprawdę zacięta. Jury w składzie: Monika Gornowicz ZS Rytel, Barbara Grzywacz ZS Łąg, Monika Landowska-Szpręga SP2, Anna Leszczyńska, Agnieszka Wiencelewska wyłoniło zwycięzców. I m. zdobyła Aleksandra Fierek z kl. 3d, na drugim miejscu uplasował się Wiktor Wiencelewski z kl. 3a, III m. powędrowało do Jana Suchackiego ZS Rytel, wyróżnienie otrzymał Jeremiasz Gajewski z kl. 3b. Zwycięzcom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!  

Anna Leszczyńska  
Agnieszka Wiencelewska 

I Gminny Konkurs Języka Angielskiego „LITTLE LINGUIST” - 28.03.2022

Ułatwienia dostępu