Olimpusek z j. angielskiego

W styczniu 2022r. chętni uczniowie klas 1-3 przystąpili do Olimpiady Olimpusek z języka angielskiego. Olimpiada polegała na rozwiązaniu testu składającego się z 21 pytań. Test sprawdzał podstawowe zwroty, słownictwo i elementy gramatyki z obowiązującej podstawy programowej. W tegorocznej olimpiadzie mieliśmy 4 laureatów. Najwyższy wynik w rankingu ogólnopolskim uzyskał uczeń klasy 3b – Jeremiasz Gajewski (V miejsce), który oprócz dyplomu laureata otrzymał nagrodę książkową od organizatora. Oto najwyższe wyniki w szkole:

KLASY I – brak laureatów

1 miejsce – Dominik Wojcieszczyk 1a

2 miejsce – Nikodem Zielke 1c

3 miejsce – Filip Hinc 1b

KLASY II

1 miejsce – Lucyna Leszczyńska 2a – DYPLOM LAUREATA

2 miejsce – Łukasz Łabiszewski 2d

3 miejsce – Ksawery Konefka 2a

KLASY III

1 miejsce – Jeremiasz Gajewski 3b – DYPLOM LAUREATA

2 miejsce – Aleksandra Fierek 3d – DYPLOM LAUREATA

3 miejsce – Wiktor Wiencelewski 3a – DYPLOM LAUREATA

Nagrody pocieszenia i nagrody książkowe dla laureatów wręczyła Pani Dominika Oksentowicz. Wszystkim uczestnikom gratuluję wyniku i życzę dalszych sukcesów!

Agnieszka Wiencelewska

Olimpusek z języka angielskiego - styczeń-kwiecień 2022

Ułatwienia dostępu