Koszykówka dziewcząt

Zawody powiatowe w Mini Koszykówce dziewcząt

25.03.2022 reprezentacja dziewcząt  naszej szkoły wzięły udział w Powiatowych Zawodach  w  Mini Koszykówce w Chojnicach . Szybka gra, znakomite akcje, czy dystansowe rzuty były ozdobą tych zmagań sportowych, w których świetnie radziły sobie nasze dziewczęta. Zawodniczki  wykazały się walecznością i zaangażowaniem, co zaowocowało dobrym miejscem w klasyfikacji. Dziewczęta zajęły miejsce II. Gratulujemy Wam!

             Składy naszej drużyny wyglądał następująco:

Balas Nicola 7b, Ferdynus Lena 7a, Grabowska Julia 7d, Kaszubowska Alicja 7b, Pasierowska Sara 7a, Pestka Alicja 7a, Piechocka Kinga 7a, Reszczyńska Amelia 7d Trypuz Martyna 7a, Wojdanowska Jaśmina 7b, Galikowska Magdalena 7a

Marian Szmagliński – nauczyciel wf

Zawody powiatowe w Mini Koszykówce dziewcząt - 25.03.2022

Ułatwienia dostępu