5a na obozie żeglarskim

Słońce, woda i śmiech: żeglarski obóz klasy Va w Borsku

“Żagle w górę, serca pełne przygód” – to motto idealnie oddaje nasz niezapomniany obóz żeglarski, który klasa Va miała przyjemność przeżyć w dniach od 3 do 7 czerwca w malowniczym ośrodku Largo w Borsku.

Pogoda była dla nas niezwykle łaskawa, co pozwoliło nam w pełni cieszyć się urokami żeglarskiej przygody. Każdy dzień przynosił nowe wyzwania i radości. Nie tylko żeglowaliśmy po jeziorze, ale także korzystaliśmy z innych form aktywności wodnych. Pływaliśmy na rowerach wodnych i kajakach, a także zażywaliśmy orzeźwiających kąpieli, ciesząc się słońcem i ciepłą wodą.

Jednym z najbardziej magicznych momentów obozu było ognisko, które zorganizowali dla nas nasi rodzice. Przybyli na nie bardzo licznie, tworząc niesamowitą atmosferę rodzinnego ciepła i wspólnoty. Dla naszych kochanych rodziców przygotowaliśmy specjalne występy – śpiewaliśmy piosenki i prezentowaliśmy kilka zabawnych scenek, które rozbawiały wszystkich do łez. Było głośno, było radośnie!

Obóz ten zainspirował nas do stworzenia własnej piosenki, która stała się hymnem naszego pobytu. Każdy wers tej piosenki przypominał nam o wyjątkowych chwilach spędzonych razem, o śmiechu, zabawie i nowych przyjaźniach.

Bez wątpienia, wspomnienia z tego obozu pozostaną z nami na zawsze. Był to czas pełen nauki, przygód i radości, który z pewnością będzie wspominany przez nas wszystkich przez wiele lat. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że te dni były tak wyjątkowe. Żagle w górę, serca pełne przygód – taki był nasz obóz żeglarski w Borsku!

Klasa Va oraz wychowawca Ewa Pruszak

Obóz żeglarski, Borsk - 3-7.06.2024

Ułatwienia dostępu