Pożegnanie Absolwentów

Są takie klasy, o których można mówić i mówić w nieskończoność. Są takie klasy, które zapadają głęboko w pamięć. Są takie klasy, które wywołują całą gamę emocji. Niewątpliwie taką klasą jest obecna 8a.  

Dziś, 21 czerwca 2024 r., w dzień zakończenia nauki w SP1 w Czersku, 8a odebrała świadectwa i zaprezentowała wraz z młodszymi koleżankami i kolegami ciekawy występ. 

Ósmoklasiści, nieco onieśmieleni i wzruszeni, zrealizowali skrojony na miarę i genialnie napisany wspólnie z wychowawczynią panią Katarzyną Porożynską, scenariusz. Scenariusz, którego motywem przewodnim była wdzięczność. 

Zaprosili nauczycieli i rodziców do rozważań nad wdzięcznością, przekazując najpiękniejsze piosenki, aforyzmy, wiersze jako wyraz podziękowania za okazaną troskę. 

Szczególną dedykację skierowali do wychowawczyni, która nie zważając na trudności, nie ustawała w wysiłkach, dokonywała cudów, kształtując ich charakter i wskazując właściwą drogę. 

Dyrektor szkoły Dominika Oksentowicz podziękowała rodzicom, którzy wspierali wychowawczynię i dzielili z nią trudy wychowania. 

Z satysfakcją i radością ogłosiła w trakcie uroczystości, że tytuł Najlepszego Absolwenta Szkoły otrzymał Amadeusz Kobryń i wręczyła uczniowi pamiątkową statuetkę. Pani Justyna Kozłowska – przewodnicząca Rady Rodziców przekazała upominek. 

Naszym absolwentom życzymy samych słonecznych chwil na nowy etap życia. 

Niech słońce dla Was jest wewnętrznym światłem, które zaprowadzi Was w przyszłość do realizacji Waszych wymarzonych celów. 

Pożegnanie Absolwentów - 21.06.2024

Ułatwienia dostępu