Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

,,Sukces jest sumą małych wysiłków, powtarzanych dzień po dniu”. Słowami Roberta Colliera rozpoczęła uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 Dyrektor Szkoły Dominika Oksentowicz i ogłosiła, że wspólnie dotarliśmy do mety. W tym roku szkolnym wszyscy uczniowie pomyślnie zakończyli edukację, to znaczy, że żaden uczeń nie otrzymał oceny niedostatecznej. Mijający rok  był bogaty w przeróżne aktywności, w których uczniowie z zaangażowaniem brali udział, pokonywali trudności, próbowali stanąć na wysokości zadania, odnosili sukcesy, jednym słowem dali z siebie wszystko. Rok szkolny został zakończony ze średnią 4,38. Najlepszą klasą w szkole jest klasa 5b, która uzyskała średnią ocen 5,04. Promocję z wyróżnieniem otrzymało 125 uczniów. W pierwszej dziesiątce najlepszych uczniów w szkole znaleźli się:

  1. Weltrowski Paweł -6,0
  2. Wiencelewski Wiktor – 6,00
  3. Konefka Ksawery- 5,91
  4. Leszczyńska Lucyna- 5,90
  5. Gajewski Jeremiasz – 5,83
  6. Gliniecka Pola- 5,83
  7. Pruski Nikodem – 5,83
  8. Wons Jan – 5,79
  9. Gwizdała Antonina- 5,75
  10. Lewandowska Blanka- 5,75

Uczniowie, którzy osiągnęli średnią co najmniej 5,0 otrzymali stypendia za wysokie wyniki w nauce. Szczególne gratulacje należą się dla uczniów, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach na szczeblach  wojewódzkich i ogólnopolskich. Jednak wszyscy jesteśmy zwycięzcami, powiedziała Dyrektor Szkoły i na zakończenie życzyła społeczności szkolnej bezpiecznych, odkrywczych oraz pełnych słońca i radości wakacji.

Uroczyste zakończenie roku dla klas I-VII - 21.06.2024

Ułatwienia dostępu