Zakończenie roku przedszkolaków z 0d

“Przedszkole, to ono rozwinęło nam skrzydła…”
21.06.2024 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w oddziale 0d.
Dzieci zaprezentowały występ artystyczny, który rozpoczął się od poloneza. Rodzice, którzy bardzo licznie uczestniczyli w zakończeniu roku szkolonego zobaczyli swoje pociechy tańczące, recytujące i śpiewające, nagradzając je gromkimi brawami.  

Po części artystycznej nastąpiło pożegnanie, wychowawczynie życzyły dzieciom wielu sukcesów oraz wręczyły dyplomy i upominki. Nie mogło zabraknąć podziękowań dla Rodziców, dziękujemy wam za zaufanie, że daliście nam szansę uczestniczenia w waszym życiu i życiu waszych dzieci.

Dzień był pełen wzruszeń lecz na osłodę zakończony słodkim poczęstunkiem przygotowanych przez rodziców, za co DZIĘKUJEMY !

Życzymy  by nadchodzące wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku.

Panie z oddziału 0d

Zakończenie roku przedszkolaków z 0d - 21.06.2024

Ułatwienia dostępu