Biwak kl. 7d

Trzeba przyznać – to była świetna wycieczka! Cała klasa VII d razem ze swoją wychowawczynią p. Aleksandrą Dzięcielską-Jasnoch oraz opiekunkami – p. Sonią Babinską i Wiolettą Jabłońską udała się na dwudniowy biwak na Półwyspie Lipa. Czas tam spędzony obfitował w wiele atrakcji. Po przyjeździe do ośrodka był paintball oraz strzelnica, a następnie zakwaterowaliśmy się do domków. W domkach mieliśmy dostęp do aneksów kuchennych, łazienek i tarasów. Byliśmy też bardzo blisko jeziora Wdzydzkiego, więc mogliśmy podziwiać wspaniałe widoki. Po obiedzie zostaliśmy podzieleni na dwie drużyny i wyposażeni w mapy oraz nadajniki GPS poszliśmy z animatorami… w las, by wziąć udział w grze terenowej. Wieczorem czekało nas jeszcze wspólne ognisko, po którym graliśmy w „mafię” (to były emocje!). W czasie wolnym mogliśmy pójść na spacer po ośrodku, grać w piłkę na dostępnych boiskach i po prostu integrować się ze sobą. Następnego dnia braliśmy udział w olimpiadzie, czyli różnych atrakcjach drużynowych m.in. walki sumo, mega siatkówka z balonami napełnionymi wodą, czy jenga gigant (nasz śmiech było słychać chyba wszędzie wkoło!). Przez cały pobyt korzystaliśmy z pełnego wyżywienia, a oprócz tego z dostępnego sklepiku.

Dwudniowy biwak był doskonałą okazją do lepszego poznania się nawzajem, integracji oraz wspaniałej zabawy. Na pewno zostaną z nami te wspomnienia. Klasa VII d swoim zachowaniem kolejny raz dała swojej wychowawczyni powody do dumy oraz udowodniła, że można z nimi spędzać czas w bardzo pozytywny sposób i już teraz planujemy dłuższą wycieczkę w następnym roku szkolnym!

Biwak kl. 7d - 12-13.06.2024

Ułatwienia dostępu