Rodzinny festyn prozdrowotny

W szkole wcale nie chodzi o szkołę. W szkole chodzi o dobrostan podopiecznych i dorosłych. Z tego powodu, 17 czerwca 2024 r., uczniowie, rodzice i pracownicy SP 1 w Czersku zorganizowali prozdrowotny festyn rodzinny.

Stworzyliśmy bezpieczne i przyjazne warunki dla aktywności i kreatywności. Przygotowaliśmy zjeżdżalnie, loterię fantową, pokazy (taneczne, wokalne), rozgrywki sportowe i manualne doświadczenia (warsztaty garncarskie, zaplatania warkoczyków, nawlekania koralików, malowania twarzy, robienia tatuaży, zabawy sensoryczne) oraz zdrowe przekąski.

Wszystkie atrakcje zachęcały do działania i czerpania z nich satysfakcji. Był czas na indywidualne i zespołowe wyzwania. Piknik zachęcał do odkrywania, eksperymentowania, smakowania i współpracy.

Niezależnie od tego, czy było się uczniem, rodzicem, pracownikiem czy w jakikolwiek sposób zaangażowanym w to spotkanie, doświadczyło się korczakowskiej wspólnoty, w której panuje życzliwość, radość i zabawa.

Podziękowania należą się zdecydowanie zbyt wielu osobom, by dziękować każdemu z osobna. Niemniej chcielibyśmy wyrazić wdzięczność tym, dzięki którym przeżyliśmy to wyjątkowe popołudnie. Tym, którzy byli niewyczerpanym źródłem konstruktywnego wsparcia.

Są to:

Rada Rodziców SP 1 w Czersku

Koło Gospodyń Wiejskich z KLASKAWY

Firma RADEX z Czerska

Party Fun p. Mateusz Smagliński z Czerska

KidsKlub p. Szymon Wyrwas z Czerska

Gminne Centrum Kultury w Czersku, zespół MASK pod opieką p. M. Nowak

Studio Tańca FINALLY, p. Julia Szczęsna

Garncarstwo Artystyczne ARKUSZYŃSKI

Firma ,,NA SŁODKO” Natalia Narloch

Policja w Czersku

Dziękujemy!!!
Społeczność SP 1 w Czersku

Rodzinny festyn prozdrowotny - 17.06.2024

Ułatwienia dostępu