Czas wspomnień kl. 3a

12 czerwca w kl. 3a odbyła się niezwykła uroczystość, dedykowana KOCHANYM RODZICOM.❤  Miała wyjątkowy charakter, był to TEGOROCZNYCH WSPOMNIEŃ CZAS.

Czas wspólnie przeżytych chwil, pełnych radości, zabawy, niespodzianek, wyzwań, sukcesów, czasem porażek.

W klasie trzeciej dużo się działo!! Był to dla nas intensywny czas nauki i ważnych wydarzeń. Codziennie zdobywaliśmy nową wiedzę i umiejętności. Wycieczki, wyjazdy do teatru, kina, na basen i szkolenia żeglarskie zawsze łączyły naukę z zabawą, dostarczyły nam wielu emocji, wrażeń. Świetnie bawiliśmy się podczas imprez klasowych i szkolnych.  Z zaangażowaniem prezentowaliśmy  programy artystyczne dla społeczności szkolnej i lokalnej oraz braliśmy udział w licznych konkursach, odnosząc sukcesy.

Jak my z tym wszystkim dawaliśmy radę?!😏

Kosztowało nas to ogrom pracy, przygotowań, ale dawało nam też bardzo dużo satysfakcji, radości. Uśmiech nie znikał nam z twarzy, a szczęście prawie zawsze nam sprzyjało.😊

Zdolności i umiejętności rozwijamy poprzez codzienną pracę swoją i Najdroższych Rodziców, którzy nieustannie nas prowadzą i troszczą się o nas każdego dnia.

 Dziękujemy Wam Kochani za wszystko, co dla nas robicie!♥ Przed nami długo wyczekiwane wakacje, a potem powrót do szkoły, do klasy czwartej i nowi koledzy, nauczyciele, nowe wyzwania, wspomnienia, przygody.

 „Wakacje, znów będą wakacje!!!…”😎
uczniowie kl. 3a z nauczycielami
Celiną Kliczkowską i Wirginią Chudą

Tegorocznych wspomnień czas kl. 3a - 06.2024

Ułatwienia dostępu