Okulary VR i lego

W okresie przedświątecznym uczniowie mieli okazję skorzystać z możliwości okularów VR. Wszystko odbyło się na kiermaszu, gdzie jedno ze stanowisk nosiło nazwę “Święta w Virtual Reality” (news z kiermaszu). Uczniowie mogli zobaczyć między innymi wioskę Świętego Mikołaja, podróżować z Mikołajem i zaprzęgiem reniferów, zobaczyć Londyn z okresie świątecznym i wiele innych miejsc i przedmiotów związanych ze świętami i nie tylko. Dzieci były bardzo zachwycone i wszystkie okulary były w ciągłym użyciu.

Po przerwie świątecznej w ramach zajęć pozalekcyjnych korzystaliśmy też z zestawów Lego Prime. Poznawaliśmy zawartość zestawów oraz posługując się tabletami z dokładną instrukcją postępowania realizowaliśmy jeden z projektów dla klas IV-VIII.

Okulary VR i lego - 12.2022 i 01.2023

Ułatwienia dostępu