Warsztaty klas V

4 i 11 stycznia klasy V wzięły udział w warsztatach „Jak być sobą i chronić swoje granice, czyli sztuka asertywności w świecie realnym i wirtualnym.”. Poprowadziła je p. JustynaKornaś– psycholog z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Chojnicach.

Celem 1,5 – godzinnych zajęć było poszerzenie wiedzy na temat technik asertywności oraz nabycie umiejętności asertywnego reagowania w różnych sytuacjach w życiu realnym i wirtualnym.

Każda klasa pracowała aktywnie i z zaangażowaniem. Uczniowie chętnie dyskutowali o przykładach naruszania granic drugiego człowieka, z ciekawością zapoznawali się
z technikami asertywności oraz ćwiczyli asertywność w praktyce przez odgrywanie scenek z życia codziennego. Oczywiście nie zabrakło także czasu na dzielenie się własnymi doświadczeniami,  przemyśleniami i refleksjami.

Życzymy powodzenia we wdrażaniu asertywnej postawy  na co dzień! 🙂

Warsztaty dla klas V - 4 i 11.01.2023

Ułatwienia dostępu