klasy 4-8,  uroczystości

Bal ósmoklasisty

We wtorek, 14 czerwca 2022r. na sali bankietowej „Na Fali” w Czersku odbył się BAL ÓSMOKLASISTY. W tym wspaniałym dniu młodzież oraz nauczyciele wraz z gronem rodziców zjawili się na sali o godzinie 17.00 w zjawiskowych, eleganckich strojach. Uroczystość piękną przemową rozpoczęła Pani Dyrektor Bożena Spica, po czym wszyscy razem zatańczyli MACARENĘ. Nie mogło zabraknąć pysznego tortu oraz BELGIJKI. Absolwenci tańczyli energicznie, aż do zakończenia balu do godziny 22.00. Podczas całej uroczystości Pani fotograf Patrycja Linda zrobiła niesamowite zdjęcia widoczne poniżej 🙂

opracowała: Alicja Rostankowska z kl. 8d

Bal ósmoklasisty - 14.06.2022
« z 2 »

Konkursy i sukcesy


Wyświetl w nowym oknie

Inne akcje i informacje


Wyświetl w nowym oknie

Ułatwienia dostępu