Zbiórka darów dla zwierząt

Serce człowieka można poznać po tym, jak traktuje zwierzęta.
I. Kant

W ramach działań Szkolnego Klubu Wolontariatu została zorganizowana zbiórka darów dla psów i kotów, porzuconych i potrzebujących pomocy. Inicjatywa jak zawsze cieszyła się dużym zainteresowaniem i cała społeczność szkolna aktywnie włączyła się w zbiórkę. Dzięki życzliwości naszych darczyńców zebraliśmy bardzo dużą ilość karmy oraz akcesoriów.

Tak jak w minionych latach, w tym roku również wsparliśmy Schronisko dla zwierząt „Przytulisko” w Chojnicach, gdzie została przekazana większość zebranych darów. Ponadto naszą pomoc skierowaliśmy do Fundacji Ochrony Zwierząt Pia Causa, działającej w naszym regionie. Szkoła otrzymała serdeczne podziękowania, zarówno ze schroniska jak i fundacji, które zostały opublikowane w internecie.

Przeprowadzona akcja miała na celu kształtowanie u uczniów chęci niesienia bezinteresownej pomocy oraz uwrażliwienia na los bezdomnych, skrzywdzonych zwierząt.
Ogromnie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję.

Organizatorzy
Ewa Bonkowska, Izabela Rudnik

Zbiórka darów dla schroniska - 22.11.2022

Ułatwienia dostępu