Powiatowy Konkurs Kolęd

V POWIATOWY KONKURS KOLĘD I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH W SILNIE

Dnia 9 stycznia 2023r. odbył się już piąty raz powiatowy konkurs piosenki w języku angielskim. Z naszej szkoły udział wzięło pięcioro uczestników w różnych kategoriach. Jury w składzie Jakub Maślak (artysta muzyczny), Maria Stankiewicz (reprezentant wydawnictwa Macmillan) i Roman Piekarski (akustyk) spośród 36 wykonawców doceniło talenty wokalno-artystyczne uczniów naszej szkoły i przyznało następujące miejsca:

I miejsce – Kinga Banach 3a (kat. 1-3)

III miejsce – Zofia Wons 4b (kat. 4-6)

wyróżnienie – Aleksandra Fierek 4b (kat. 4-6)

III miejsce – Michał Gortatowski 8e (kat. 7-8)

GRATULACJE!

Agnieszka Wiencelewska

V Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych w Silnie - 09.01.2023

Ułatwienia dostępu