Gminny Konkurs Języka Angielskiego

Gminny Konkurs z Języka Angielskiego „LITTLE LINGUIST” dla klas III to coroczna inicjatywa, która ma na celu rozwijanie umiejętności językowych wśród najmłodszych uczniów. Konkurs ten jest organizowany od trzech lat i cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli. Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję do sprawdzenia uczniowskich umiejętności językowych w praktyce oraz do zyskania cennych doświadczeń w rywalizacji z rówieśnikami. Najważniejszą korzyścią z uczestnictwa w takim konkursie jest zdobycie pewności siebie oraz motywacji do dalszej nauki języka angielskiego. Dzięki takim inicjatywom młodzi uczniowie mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań i umiejętności w przyjaznej i wspierającej atmosferze.

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że pierwsze miejsce zdobył Nikodem Kolinski (SP2). Drugie miejsce zajął Nikodem Zielke (SP1), Trzecie miejsce przypadło Franciszkowi Skajewskiemu (ZS Rytel).

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za ich ciężką pracę i zaangażowanie. Dziękujemy również nauczycielom za wsparcie i przygotowanie uczniów do konkursu. Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenia będą motywacją do dalszego doskonalenia umiejętności językowych oraz udziału w przyszłych konkursach.

Organizatorki
Ewa Gromowska
Anna Leszczyńska
Agnieszka Wiencelewska

III Gminny Konkurs z Języka Angielskiego "Little Linguist" - 21.05.2024

Ułatwienia dostępu