6b i 6c w Gdyni

W dniu 23 kwietnia 2024 r. uczniowie klas 6b i 6 c wybrali się wraz z opiekunami na wycieczkę do Gdyni. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Centrum Nauki Experyment. Uczestnicy wycieczki ochoczo zapoznawali się z wszystkimi przygotowanymi na terenie centrum wystawami interaktywnymi. Zgłębiali wiedzę z poszczególnych dziedzin nauki w sposób bezpośredni i kreatywny – dotykając, próbując i eksperymentując.  

Następnie szóstoklasiści udali się do jednego z gdyńskich centrów handlowych na ciepły posiłek w restauracji popularnej sieci.

Z kolei ostatnią z zaplanowanych w ramach wyjazdu atrakcji był seans filmowy w kinie, znajdującym się również na terenie wspomnianej galerii. Komedia „Za duży na bajki 2” stanowiła niezwykle sympatyczne i przyjemne zakończenie dnia.

6b i 6c w Gdyni - 23.04.2024

Ułatwienia dostępu