Dwa Ognie Usportowione

“Gminne zawody w “Dwa Ognie Usportowione” klas czwartych  – rywalizacja i wartościowe doświadczenia

W dniu 10 stycznia 2024 r. odbyły się gminne zawody sportowe w “Dwa Ognie Usportowione”. Rywalizacja miała miejsce w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców klas czwartych. W zawodach brały udział trzy szkoły z naszej gminy: SP1, SP2 oraz Rytel.

Wszystkie zespoły prezentowały wyrównany poziom, a atmosfera była niesamowicie sportowa. Czwartoklasiści reprezentujący naszą szkołę zagrali na całkiem dobrym poziomie, co stanowiło powód do dumy.

 W kategorii dziewcząt nasza szkoła zdobyła II miejsce, tracąc do zwycięskiej drużyny ze Szkoły Podstawowej Nr 2 zaledwie 3 punkty. Choć apetyt na zwycięstwo był ogromny, warto docenić zaangażowanie i wysiłek naszych uczennic. Porażka to integralna część sportu, a doświadczenia zdobyte podczas zawodów są równie ważne jak triumfy.

Podczas zmagań w kategorii chłopców toczyła się zacięta walka punkt za punkt, co sprawiło, że ostatecznie musimy zadowolić się trzecim miejscem w gminie. Jednak warto zauważyć, że każde wyzwanie stawia przed nami nowe możliwości rozwoju, a porażki są jedynie krokiem w drodze do sukcesu.

Podsumowując, chociaż zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki, najważniejsze, że wszyscy uczestnicy, zarówno dziewczęta, jak i chłopcy, zdobyli niezapomniane doświadczenia i poznali radość wspólnej rywalizacji. A  jak mówi moje ulubione powiedzenie: “W życiu nie ma porażek, a są doświadczenia, nie ma kłopotów, a  są wyzwania.” Cieszymy się z każdej okazji do nauki i rozwijania się poprzez sportowe wyzwania.

Reprezentacja dziewcząt klas IV   – opiekun Filip Pruszak

Miętka Maria 4a, Redzimska Natalia 4a, Krainska Oliwia 4b, Krawczyk Lena 4b, Ossowska Ewelina 4b, Zielińska Karolina 4b, Diec Julianna 4c, Wąs – Janecka Maja 4d

Reprezentacja chłopców klas IV – opiekun Marian Szmagliński

Chudy Borys 4a, Nieżurawski Przemysław 4a, Połczyński Nikodem 4b, Wilczewski Nikodem 4b, Górnowicz Krzysztof 4c, Milke Bartosz 4c, Jabłoński Kamil 4d, Żabiński Marcel 4d, Lutowski Feliks 5b( rocznik klas IV)

Opracowanie i zdjęcia : Filip Pruszak

Dwa Ognie Usportowione - 10.01.2024

Ułatwienia dostępu