Szkolny Turniej Piłki Siatkowej

Pojedynek klas: relacja z Mistrzostw Szkoły w Piłce Siatkowej klas VII- VIII

Dnia 20 lutego 2024r  na sali sportowej naszej szkoły odbyły się długo oczekiwane Mistrzostwa w piłce siatkowej dla klas VII-VIII. W turnieju wzięło udział pięć drużyn – cztery drużyny chłopców oraz jedna drużyna dziewcząt. Atmosfera była niesamowita, wszyscy zawodnicy walczyli o możliwość reprezentowania naszej szkoły na zawodach gminnych, stawiając sobie za cel jak najlepsze wyniki.

Wspaniałą grę zaprezentowała klasa 7B chłopców, która odniosła imponujące zwycięstwo nad klasą 7A. Jednak to klasa 8A okazała się niepokonana, zajmując zasłużone pierwsze miejsce. Ich determinacja i wysiłek podczas zajęć wychowania fizycznego zdecydowanie przyniosły owoce.

Drugie miejsce przypadło klasie 7C-D , która pokazała świetne umiejętności zespołowe i walkę do końca. Na trzecim miejscu uplasowała się klasa 7B, imponując zarówno swoją grą, jak i determinacją. Natomiast dziewczęta z klasy 7A zdobyły czwarte miejsce, podobnie jak chłopcy z tej samej klasy.

Wszyscy uczestnicy byli pełni uznania dla zwycięzców, gratulując im sukcesu i wyrażając szacunek dla ich wysiłku i umiejętności. Najbardziej zadowolona była oczywiście klasa 8A, która okazała się bezkonkurencyjna, ale wszyscy wiedzieliśmy, że zwycięstwo to rezultat ich ciężkiej pracy i zaangażowania na lekcji wf

Mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej były nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale również do integracji społeczności szkolnej oraz promocji zdrowego trybu życia. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich chęć gry i dobrą zabawę, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na zawodach gminnych!

Dodatkowo, warto wspomnieć, że zawody prowadziła pani Ewa Pruszak jako sędzia główny,  Jasiu Dembek klasa 7b jako sędzia obsługujący tablicę punktową , a organizatorem był pan Filip Pruszak. Impreza przebiegła sprawnie i profesjonalnie.

Opracowanie  i zdjęcia Filip Pruszak

Szkolny Turniej Piłki Siatkowej klas 7-8 - 20.02.2024

Ułatwienia dostępu