Ślubowanie klas 1

Dnia 9 listopada 2023 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość Ślubowania uczniów klas pierwszych.  
Na uroczystość przybyli uczniowie klas pierwszych z wychowawczyniami, dyrektor szkoły p. Dominika Oksentowicz, wicedyrektor p. Katarzyna Chmielewska, rodzice, opiekunowie, przedstawiciele Prezydium Rady Rodziców oraz Samorządu Uczniowskiego. 

To wyjątkowe wydarzenie wywołało wiele emocji wśród najmłodszych uczniów, ich rodziców i społeczności szkolnej. Dzieci w odświętnych strojach, w pięknie udekorowanej sali poczuły doniosłość i znaczenie uroczystości. 
Z życzeniami do Pierwszoklasistów i ich rodziców zwrócili się p. dyrektor szkoły, p. przewodnicząca Rady Rodziców oraz przewodniczący Samorządu Uczniowskiego. 

Pierwszoklasiści zaprezentowali zdobytą już wiedzę oraz umiejętności. Wykazali się wspólnym śpiewem, recytacją, rozwiązywaniem zagadek i znajomością przepisów ruchu drogowego. Wszystkim zgromadzonym gościom udowodnili, że są gotowi zostać pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. 

Najważniejszym momentem uroczystości było ślubowanie uczniów oraz akt pasowania dokonany przez dyrekcję. Dzieci otrzymały od swoich wychowawczyń dyplomy oraz upominki ufundowane przez Radę Rodziców. 

Wesołym, miłym akcentem uroczystości było pojawienie się na scenie wspaniałej grupy artystycznej z wierszami, piosenkami, tańcem i pięknymi życzeniami dla nowych uczniów.
Spotkanie zakończyło się pamiątkowymi zdjęciami. 

Wszystkim Pierwszoklasistom gratulujemy i życzymy sukcesów w nauce. Powodzenia!

Organizatorzy
SP1 Czersk

Ślubowanie klas I - 9.11.2023

Ułatwienia dostępu