DPS w Cisewiu

„Księga dżungli” w Domu Pomocy Społecznej w Cisewiu

Dnia 12 maja, uczniowie klasy IV b po raz kolejny mieli okazję zaprezentować swoje talenty aktorskie, językowe oraz wokalne. Tym razem widownię stanowili pensjonariusze w DPS w Cisewiu. Oglądający byli zachwyceni „wykonem” małych aktorów, którzy ponownie zaprezentowali się świetnie. Regularnie rozlegały się brawa, co z pewnością dodawało naszym artystom motywacji i animuszu. Jako podziękowanie za tę „iskierkę radości”, dzieci otrzymały figurki aniołków oraz poczęstowano nas przepysznymi rogalikami. Z szerokimi uśmiechami i śpiewem na ustach wróciliśmy do szkoły. Doświadczenie było tak budujące, zarówno dla aktorów, jak i widzów, że z obu stron pojawiły się pytania o kolejne występy.

Cieszymy się, że już kolejny raz mogliśmy wnieść w życie mieszkańców DPS odrobinę szczęścia i beztroski. Uczniowie naszej szkoły niejednokrotnie udowadniali, że są empatyczni i wrażliwi na krzywdę, czy to dostarczając podarki dla pensjonariuszy czy występując przed nimi na żywo.

W tym miejscu chciałybyśmy podziękować: dzieciom, rodzicom, naszej Dyrekcji oraz Radzie Rodziców za ufundowanie transportu do Cisewia i tym wszystkim, którzy zawsze przyczyniają się do pomocy i wsparcia ludzi, dla których los nie okazał się łaskawy.

Dziękujemy!

Ułatwienia dostępu