Klasa w terenie

Na początku roku szkolnego nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego ,,Klasa w Terenie”, który prowadzony jest przez Szkołę Podstawową nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie. Autorkami projektu są Anna Cebula i Ewelina Łojewska, nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 17 w Rzeszowie. Głównym celem edukacyjnego projektu ,,Klasa w terenie” jest promowanie wartości edukacji na świeżym powietrzu. Zachęcenie nauczycieli i uczniów do „opuszczenia” swoich sal lekcyjnych i spędzenia czasu poza budynkiem szkoły. Wszystko po to, aby promować edukację terenową- prawdopodobnie najbardziej uszczęśliwiającą formę edukacji na świecie, angażującą różne zmysły. W projekcie biorą udział:

– grupa 0c – Maria Łangowska, Monika Mańkowska

– 1c – Anna Skóra