Kiermasz Dobrych Serc

Za nami wspaniała inicjatywa – Wielkanocny Kiermasz Dobrych Serc, który był możliwy dzięki hojności naszej szkolnej społeczności, Uczniów SP1 jak i ich Rodziców. Do akcji dołączyli również seniorzy Punktu Opieki Dziennej z Centrum Reaktywacji oraz pracownicy i podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Czersku, którzy przekazali nam przepiękne, samodzielnie wykonane ozdoby.

Kierujemy OGROMNE WYRAZY WDZIĘCZNOŚCI do każdego, kto dołożył swoją cegiełkę do zebranej kwoty 6526,18 zł, która zostanie przeznaczona na leczenie i rehabilitację Natalki oraz Kacperka, dzieci pracowników SP1.

Charytatywna akcja zastała połączona z Quizem o Triduum Paschalnym, podczas którego uczniowie mogli z pełną świadomością wejść w okres najważniejszych dla chrześcijan Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Było pięknie i radośnie!

Każdy z nas mógł doświadczyć, że „Więcej szczęścia jest w dawaniu, niż w braniu”.

Zapraszamy na dwie fotorelacje z tego wydarzenia!

                                                                                                                                                  Organizatorzy

Kiermasz Dobrych Serc - 4-5.04.2023

Ułatwienia dostępu