„Europa i ja” – zadanie 7

W kwietniu przypada Międzynarodowy Dzień Tańca, a każde państwo ma charakterystyczną dla siebie melodię lub taniec. Więc spróbowaliśmy to połączyć. Wyszukaliśmy muzykę, piosenki, taniec, który kojarzył się nam z wybranym przez nas krajem. Tańczyliśmy między innymi włoską Tarantellę, śpiewaliśmy „Are you happy” czy tańczyliśmy do chorwackiej piosenki „Dobra dan”.

0d – pani Maria Łangowska, Francja

1a – pani Lidia Pozorska, Włochy

1c – pani Kamila Linda, pani Kamila Lewandowska–Gila, Szwecja

1d – pani Monika Łobocka, Chorwacja

3a – pani Celina Kliczkowska, Wielka Brytania

3b – pani Wioleta Pora, Holandia

3d – pani Ewa Bonkowska, Hiszpania

świetlica szkolna – pani Karolina Makowska, Dania

Katarzyna Chmielewska – koordynator

Projekt "Europa i ja" zad. 7 - kwiecień 2023

Ułatwienia dostępu