Gimnastyka na wesoło

W poniedziałkowy poranek 28 listopada uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawczyniami uczestniczyli w zabawach ruchowo – integracyjnych przy muzyce. Dzieci rozpoczęły dzień od gimnastyki z muzyką. Następnie przyszła pora na wykazanie się sprawnością fizyczną i umiejętnością współdziałania w grupie. Zabawy integracyjne miały na celu uczyć współzależności i przestrzegania zasad, jak również ćwiczyć refleks, zwinność, zręczność i spostrzegawczość. Podczas ćwiczeń było mnóstwo śmiechu i zabawy. Pierwszaki okazały się bardzo zręczne i sprawne. Udowodniły, że wspólne działania pozwalają rozwijać wyobraźnię, zachęcają do aktywności ruchowej, co zapewnia dobrą kondycję fizyczną i sprawność umysłową. Po skończonych zabawach każda klasa otrzymała zestaw upominkowy składający się z przyborów do zabaw i gier sportowo – rekreacyjnych.

Organizatorzy:

J. Kulesza E. Rutkowska

Gimnastyka na wesoło - 28.11.2022

Ułatwienia dostępu