Rozpoczęcie Roku Szkolnego

,,Świat jest podtrzymywany oddechem dzieci spieszących do szkoły” 

Takim cytatem powitała gości, rodziców, nauczycieli i uczniów nowa dyrektor naszej szkoły – Pani Dominika Oksentowicz. Szczególnie ciepło zwróciła się do pierwszoklasistów, którzy dopiero rozpoczynają przygodę ze szkołą. Słowa otuchy skierowała także do uczniów klas czwartych, którzy wkroczyli w nowy etap edukacyjny i ósmoklasistów, przed którymi ogromne wyzwanie –  egzamin końcowy oraz  wybór nowej szkoły.  

Zebrani dowiedzieli się od Pani Dyrektor, że rok szkolny rozpoczęło 701 uczniów, w tym uczniowie czterech oddziałów przedszkolnych oraz 11 nowych nauczycieli. Następnie Pani Oksentowicz przedstawiła wicedyrektorów:  p. Katarzynę Chmielewską oraz dotychczas urzędujących: p. Danutę Szlachcikowską i p. Kazimierza Koseckiego. 

Na koniec wystąpił przewodniczący Rady Rodziców, pan Mariusz Gajewski, który w imieniu Rady Rodziców  życzył uczniom wielu sukcesów, rozwijania pasji oraz złożył gratulacje nowej dyrekcji. 

Następnie wszyscy pod opieką wychowawców rozeszli się do klas.

Rozpoczęcie roku szkolnego - 1.09.2022

Ułatwienia dostępu