Sukcesy uczniów w Biegu Miejskim

W minioną sobotę, 9 października, uczniowie klas I-III naszej szkoły wzięli udział w Biegu Miejskim, zorganizowanym przez Gminne Centrum Kultury w Czersku. Impreza miała na celu popularyzację biegów masowych i upowszechnianie biegów, jako formy czynnego wypoczynku i rekreacji ruchowej w Parku Borowiackim. Na sportowe zmagania przybyły dzieci w towarzystwie rodziny i znajomych. Piękna pogoda sprzyjała spacerom i aktywności fizycznej. Dzieci w grupie wiekowej kl. I-III pokonywały dystans 400 metrów. Podczas biegów widoczna była zacięta rywalizacja, czasami również pomiędzy rodzeństwem. Niestety wiadomo, że nie wszyscy mogą zwyciężyć.

Uczniowie naszej szkoły odnieśli ogromny sukces!

Kategoria dziewczęta

I m. Julia Rostankowska – kl. III a

II m. Aleksandra Rostankowska – kl. II d

III m. Julia Cherek – kl. II d

Kategoria chłopcy

II m. Kamil Jabłoński – kl. II d

III m. Oliwier Słomiński – kl. II d

Po ukończonym biegu uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale. Zwycięzcy zostali obdarowani również nagrodami rzeczowymi, które wręczyła dyrektor GCK pani Małgorzata Skwarek.

Wszystkim dzieciom należą się słowa uznania za podjęty trud oraz wysiłek włożony w pokonanie trasy. Szczególne gratulacje dla zwycięzców!

Poniżej fotorelacja z biegów, dzięki życzliwości Rodziców dzieci z klasy II d. Rodzice wykonywali zdjęcia, natomiast wychowawczyni skupiła się na dopingowaniu i oklaskiwaniu 🙂

Ewa Bonkowska

Bieg Miejski - 9.10.2021

Ułatwienia dostępu