Rejonowy konkurs przyrodniczy

REJONOWY KONKURS  PRZYRODNICZY „Z LASEM EKOLOGICZNIE, Z LASEM ZDROWIEJ”

Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Z lasem ekologicznie, z lasem zdrowiej”, który był jednym z wielu zadań zaplanowanych w ramach realizowanego przez Nadleśnictwo Woziwoda projektu „Ochrona cennych ekosystemów Borów Tucholskich”. Do konkursu przystąpiło 99 uczestników z 17 szkół i przedszkoli Borów Tucholskich. W zależności od wieku uczestników przewidziano do wykonania różne zadania konkursowe. Uczniowie klas I – IV wykonywali prace plastyczne.

W grupie wiekowej kl. II –III uczniowie z naszej szkoły zajęli czołowe miejsca:

I miejsce: Ewelina Ossowska – kl. II a

II miejsce: Ksawery Konefka – kl. II a

III miejsce – Natalia Redzimska – kl. II b

Wyróżnienia:

Borys Chudy – kl. II d

Wiktoria Sałata – kl. III c

Wręczenie dyplomów i nagród odbyło się 4 marca 2022. Uroczystego wręczenia dokonała pani Dorota Rząska-Lis – starszy specjalista Służby Leśnej ds. edukacji leśnej w Nadleśnictwie Woziwoda.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

Celina Kliczkowska

Rejonowy konkurs przyrodniczy - 4.03.2022

Ułatwienia dostępu