Dwa ognie – półfinał

Dziewczęta „o włos” do finału wojewódzkiego w Dwa Ognie 

Dzisiaj tj. 25.04.2022  drużyna dziewcząt z naszej szkoły wzięła udział w półfinale wojewódzkim zawodów szkolnych w Dwa Ognie. W zawodach wzięło udziały 4 zespoły z naszego województwa, a awans uzyskać mogła tylko pierwsza drużyna.

Pierwszy mecz rozpoczynamy bardzo dobrze prowadząc do połowy 7:6, po przerwie ani na chwilę nie oddaliśmy prowadzenia i pokonujemy 16:12 zespół z SP w Rotmance

W drugim meczu, który okazał się decydującym meczem w walce o pierwsze miejsce dziewczęta zagrały ze SP Stara Kiszewa. Mecz od początku stał na najwyższym poziomie, a obie drużyny zafundowały świetne sportowe widowisko. Wymiana rzutów z jednej i drugiej strony była na tyle zażarta, że najwyższe prowadzenie zespołu to była przewagę 1 punktu! Ostatecznie przegrywamy to spotkanie 19:12 (7:6 do połowy).  Ostatni mecz gramy z SP Starogard przegrywamy  jednym punktem 19:18 z i ostatecznie kończymy półfinał na 3  miejscu    Jesteśmy dumni z naszego zespołu, dziewczęta dały z siebie wszystko dzielnie walcząc w każdym meczu i kolejny raz w tym roku dały nam powody do dumy i radości 

Naszą szkołę reprezentowały ;

Andrearczyk Blanka 4a
Borowska Lena 4a
Kliczkowska Malwina 4c
Laskowska Paulina 4d
Lewandowska Blanka 4a
Mientka Michalina 4a
Pruska Agata 4a
Rzechtalska Kinga 4d
Sabiniarz Nadia 4c
Osowska Zuzanna 4d

Wojdanowska Malwina 4a

                                     Zespół do zawodów przygotował  p. Filip Pruszak

Dwa ognie – półfinał wojewódzki - 25.04.2022

Ułatwienia dostępu