Szkolny Konkurs Piosenki Regionalnej i Obcojęzycznej

Za nami kolejna edycja Szkolnego Konkursu Piosenki Regionalnej i Obcojęzycznej. Wydarzenie tym razem miało charakter zdalny. W ramach tegoż konkursu uczestnicy przesyłali nagrania audio-wideo z wykonaniem wybranego przez siebie utworu wokalnego w języku angielskim, niemieckim bądź kaszubskim. Rozstrzygnięcia w dniu 7 grudnia dokonała komisja w składzie: pani dyrektor Bożena Spica, pan Piotr Gliszczyński oraz pani Aleksandra Dzięcielska-Jasnoch. Występy były ciekawe i różnorodne zarówno pod względem aranżacji, jak i tematyki. Ostatecznie udało się wyłonić następujących laureatów:

W kategorii klas I-III:

Aleksandra Fierek (kl. III d) – I miejsce

Zofia Wons (kl. III a) – II miejsce

Kinga Banach (kl. II a) – III miejsce

W kategorii klas IV-VIII:

Natalia Rostankowska (kl. IV d) – I miejsce

Julia Gliniecka (kl. VIII b) – II miejsce

Zuzanna Zembrzuska (kl. VIII b) – III miejsce

Michał Gortatowski (kl. VII e) – III miejsce

Martyna Osowska (kl. VII e) – wyróżnienie.

SERDECZNIE GRATULUJEMY – ORGANIZATORKI.

Szkolny Konkurs Piosenki Regionalnej i Obcojęzycznej - 15.12.2021

Ułatwienia dostępu