Klasa Va na łyżwach

Podobnie jak pozostałe klasy żeglarskie także najmłodsi przedstawiciele naszych żeglarzy pilnie ćwiczyli trudną sztukę utrzymania się na lodzie. Mimo obaw jakie towarzyszyły pierwszym zajęciom uczniowie pozytywnie zaskoczyli prowadzących. Obyło się bez poważniejszych upadków czy kontuzji. Duża część uczniów na lodowisko przeniosła swoje doświadczenia z jazdy na wrotkach co było bardzo widoczne. Wierzymy, że sztucznie mrożony lód oraz powszechna dostępność  do lodowiska sprawi że od teraz umiejętności te będą tylko wzrastać. Warto podkreślić, że nawet uczniowie którzy jeszcze nie opanowali łyżwiarstwa w stopniu zadowalającym chętnie i z ogromną ambicją te umiejętności  doskonalili. Życzymy więc całej klasie sukcesów w poznawaniu tajników łyżwiarstwa.

Ułatwienia dostępu