XXII Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie w Rogoźnie

 W sobotę 18 września 2021 r Jezioro  Rogozińskie zabieliło się żaglami w przyjaznej dla środowiska rywalizacji. Również i nasi optymiściarze reprezentowali naszą szkołę oraz klub UKS Jedynka  w XXII Ogólopolskich Regatach o Puchar Starosty Obornickiego. Pogoda nie rozpieszczała. Chłodno i deszczowo, ale wiało 8 – 10 m/s. W rywalizacji najmłodszych żeglarzy, w klasie Optimist w kategorii do lat 11 najlepszy wynik osiągnął Janikowski Wiktor  zajmując 13 miejsce, 16 miejsce zajęła Martyna Reszczyńska, 17 miejsce przypadło w udziale Adrianowi Mleczkowi, 20  miejsce Alicji Kaszubowskiej i  21 był Sebastian Mleczek. Wszyscy zawodnicy biorący udział w sobotnich regatach to uczniowie klasy VIIB.  Służby ratownicze nie musiały podjąć żadnej akcji, a emocje towarzyszyły temu co na regatach najważniejsze – zaciętej sportowej rywalizacji. Zwycięzcy zostali uhonorowani  pucharami, nagrodami i pamiątkowymi dyplomami. Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom, tym bardziej i tym mniej doświadczonym. Instruktorzy żeglarstwa Filip Pruszak i Sebastian Gwizdała

Regaty Rogoźno - 18.09.2021

Ułatwienia dostępu